תגובות וגמלא-צות

נעמתם לנו מאוד. כל הכבוד על יוזמה ברוכה לארח את משפחתנו בנורבגיה הנפלאה. תודה על אירוח לבבי ומסור . על ארוחות שבת ועונג שבת. תודה על ההכוונה בטיולים. תודה מיוחדת למאיה ולטבח מוקירים ומעריכים.

משפחת גיל

ליעקב תודה רבה! הופתענו כל כך לטובה. היה נעים מאוד יותר ממכובד ! האוכל היה מצוין ביותר ! בהצלחה בכול.

אלעד רוזנבלט

ליעקב והצוות. היתה שבת מדהימה כל הכבוד על הארגון. תודה תודה. ובמיוחד ישר כוח לצוות המטבח. שנפגש בשמחות .

אלי ותרצה גרינפלד. נתניה

תודה על שבת מקסימה בנורווגיה הקסומה מעריכים מאוד את כל ההשקעה והמאמץ. בהצלחה בהמשך.

צבי ונעמי. ירושלים

לכל אנשי הצוות! המון תודה על שבוע נפלא ובלתי נשכח!

מרגלית כץ. פתח – תקווה

תודה רבה על אירוח לבבי וחם שאפשרה לנו להנות מנופיה המדהימים והמיוחדים של נורבגיה. תודה על הדרכה צמודה במאור פנים ועצה טובה. תודה מיוחדת... על ניהול המטבח ביד רמה ובמאור פנים בכל מצב בברכה

משפחות ליבוביץ – אדלר . ירושלים

המון תודות על שבוע נפלא בנורבגיה , מדינה עם נופים מדהימים שישאירו עלינו רושם חם לכל החיים. מים רבים , אגמים וקרחונים שיבעבעו בנו עוד שנים רבות. מפעלכם להפוך מלון ל"יהודי" היה אדיר, לוגיסטיקה לא פשוטה על זאת ישר כוח. יחסכם המסור ל"הרגיש בבית" תרם לנו רבות, נהננו ונפשנו. “ישלם לכם ה' על פועלכם" ולרון היקר תודה על ההדרכה הממצה ביותר בקיאותך וידיענותך ניכרו בכל איזור , נעמת לנו מאוד השתלבת בתוכנו וידעת לכבד ולהוקיר את המטיילים מכל קצות הארץ. עלה והצלח!!! בהוקרה

משפ' נבון , קריספין , בשן , ועמבר . ירושלים – ישראל

מנחם אב תשע'ג . תודה רבה מאוד נהננו מהאוירה האוכל והנוף.

אנשיל וחסידה מיצמכר

מנחם אב תשע'ג לכל המארגנים העובדים והמתנדבים ! תודה רבה על הכנה וביצוע של חופשה נעימה ומאתגרת. האוכל , הטיולים , החדרים , התפילות , וכל השאר היה מצוין ונתן לנו אפשרות להבין כמה קשה להכין חופשה בחו''ל ובמיוחד בנורבגיה. כל טוב הצלחה רבה.

עקיבא ושושנה הופמן – יוסף ברלינר

אלול - תשע''ג הגענו לנורבגיה לצפות ביופייה וליהנות מזיו פניה וזכינו לקבלת פנים מכובדת וראויה. הילדים הנמרצים והחרוצים היו חלק אינטגרלי מהנוף במלון. עזרו , תמכו , עודדו ואפילו שיחקו עם ילדנו. הטבחים המקצועיים העניקו טעם של עוד בחדר האוכל – אוכל שהוענק בשפע בארץ אשר לא מאפשרת אופציות לשומרי מסורת, מגבילה את תחום האופציות. מטבח עשיר עם אוכל מגוון ויופי של ריחות וטעמים . בנימה אישית ביום שני בערב הגענו מאוחר מאוד והמטבח נסגר. ובשעה 12:00 בלילה זכינו לארוחה חמה. המדריכים המקצועיים , ראובן אשתו והיתר. הסבירו ופינו מקום לכל שאלה ומענה. הייתם לצוות נפלא ואנו מוקירי תודה. תודה שזכינו להכיר את נורבגיה במקום מכיל ומחמם את הלב – ביד נדיבה וברוחב לב. מעריכים מאוד.

דוד , מירי , דורין , דביר , ודפנה לבית משפ' גיל חודש טוב – ובשורות טובות

ליעקב ואריאל. אנחנו מבקשים להודות לכם על המאמץ שהשקעתם בארגון הטיול לנורבגיה. נהנינו מגלוית הנוף האין סופית בה טיילנו. המלון היה מצויין וכן רמת האוכל. תודה מקרב לב.

קבוצת משכילי לכת

ליעקב והצוות כולו. הפתח לעולם הרחב והיפה , המפגש עם טבע מדהים ושופע קיבל מס ערך מוסף עם כל מה שעשיתם עבורנו! היה נפלא והמון תודה!

משפ' מחלב . ירושלים

.ליעקב ולכל צוות העובדים. אין מילים בפי להודות לך על שבוע מדהים בנורווגיה. הדאגה שלכם לכל פרט ופרט ותשומת הלב והעזרה תיזכר לטוב ובמיוחד במיוחד מאיה. תודה לכולכם וישר כוח.

יעל נאומבורג

. נהנינו מאוד לתור את נורווגיה עם הסיוע הלוביסטי הנפלא שלכם. ארץ המפלים , האגמים , הקרחונים , והנחלים – שזיכינו לומר מאה פעמים ברוך בורא מעשה בראשית! תודה על כל המחשבה על כל פרט והתשובה לכל משאלה שלנו.

יפה מנובסקי ואסתר הלוי נוה דניאל

ליעקב ולכל הצוות הנפלא בילינו שבוע יוצא דופן מראות נפלאים הדרכה נהדרת. אוכל פשוט יוצא מן הכלל והכל בסבלנות באהבה בהבנה וברוח טובה. טובה הארץ ההיא. ואנחנו פניינו למולדת האהובה. להתראות.

נועה וירח רותם. אלון שבות

תודה על המאמצים וההשתדלויות והרצון לגרום לאווירה טובה ונעימה. ציון מיוחד לגברת מאיה על התנהלות נעימה חייכנית וחברותית שהתגברה גם על טענות שהיו פעוטות בחביבות ובמתינות ובעבודה וביצוע יעיל.

איזמן רחל ושמואל

תודה רבה לכל הצוות ... בילינו כאן שבת יפה . האוכל היה מצוין. קיבלנו יחס אדיב מאוד ע''י יעקב ואריאל. הרכב שלנו נתקע ושלחו רכב לחלץ אותנו וכל הארגון היה נפלא. תודה רבה.

חנה ויוסף וייס. פתח-תקווה

לכל צוות המלון. תודה רבה מקרב לב על האירוח הנפלא, על השרות ולהתראות בטיולים הבאים. בתודה רבה

ליליאן שריך. תל אביב

לכל צוות המלון למארגנים ולמבצעים. ישר כח גדול גדול נהננו החכמנו ונשארנו עם טעם של עוד. תודה והרבה בריאות. שנה טובה ומבורכת

ממשפחת סימן טוב. בית וגן ירושלים

ליעקב לופט תודה רבה על שבוע מקסים אני ממש נהנתי. היה צוות נפלא ואוכל מעולה. בהצלחה בהמשך.. לכל צוות המטבח! הייתם גדולים!! האוכל היה מצוין ומאיה בזכותך הכל,הכל,הכל תיפקד. בהצלחה לשבוע האחרון. תהנו!! ממני:

אביטל ברטרם

לאורחים של השבוע האחרון אנחנו רוצים לעדכן אותכם שהיה ממש כיף ותהנו! לכל הצוות יעקב , מאיה וכו' . החופשה היתה פשוט נהדרת בזכותכם!!

ישראל ורחלי גולד

לכל חברי הצוות! תודה על שגרמתם לשהות שלי בנורבגיה להיות נעימה, ידעתי שיש לי על מי לסמוך ושאני בידיים טובות :) תודה ליעקב על הארגון של הטיול , למאיה על המסירות והחריצות בחדר האוכל ובכלל וכמובן לכל המדריכים שגרמו לטיול שלי להיות מקסים ולדעת שאני אתגעגע לנורבגיה! תודה גדולה לשלמה על האוכל המעולה ותודה רבה לכל מי שהיה "מאחורי הקלעים" ! תודה גדולה .

ליהי בן-מיור

תודה רבה על הכל, על הארגון, על רון הנפלא, על האוכל המושקע והשופע ועל נורבגיה בהרגשה ביתית.

חגית והילה לוי, בתיה הלפרין

, י'ג באלול התשעג ליעקב , ראובן המדריך וכל הצוות יצאנו בפרשת "כי תצא" וחזרנו לארץ בעז'ה בפרשת "כי תבוא" . ביניהם זכינו בשבוע מקסים בשדות נורבגיה הנסיעות בן הפיורדים והמפלים.. ידוע שבאלול המלך בשדה ובראש השנה נכנס לארמון. כשהיינו בטבע זכינו לראות במוחש את נפלאות הבורא ויופי בריאת! תודה על הט ! על היחס , האיכפתיות וההשקעה. היתה לנו קבוצת "עם ישראל" נפלאה שנזכה בעז''ה לשנה טובה ומתוקה. בברכת גמר חתימה טובה לכם ולכל בני ביתכם.

ישראל וחנה פריידין. ירושלים עיר הקודש.

לצוות היקר, תודה על ההקשבה והמסירות הייתם מקסימים סבלנים ומתחשבים. היה נהדר. נורבגיה יפיפיה – ובזכותכם ראינו הרבה מנפלאות הבורא שאין פינו מספיק לבטא את גדולתו. תודה על הכל.

נורית רזניק

24.8.13 לצוות המקסים. תודה על אירוח מפנק מחבק כל הכבוד ישר כח הייתם נפלאים.

גבי ומזל זיני

כל הכבוד על כל ההשקעה השירות ההקשבה העצות והטיפים. היתה חופשה תוססת , קרה , מרעננת , ונפלאה . זכינו לראות את מעשי הבורא המדהימים וחוזרים לארצנו הקדושה מלאי סיפוק.

משפחת יונגר. פתח תקווה

בשנת 2012 במסגרת המלון הכשר שלנו טיילו בנורבגיה כ 300 תיירים מישראל ומדינות אירופה . השתתפנו בטיול כוכב לנורבגיה בחודש אוגוסט 2012. המלון והמזון מצוינים, השרות והאוירה משפחתיים ומעל הכל נופים נהדרים. .הליווי וההדרכה נעימים והידע ההיסטורי והגאוגרפי שחלק עמנו מר לופט הוסיפו להנאתנו הצרופה

חנה וישעיהו הופמן

המטבח

אנחנו מביאים בשורה חדשה לעולם הטיולים הכשרים...
חוויית הטיול המושלמת כוללת מראות, תרבות וגם מטעמי המטבח המקומי. מטייל שומר הכשרות כבר לא מסתפק בפחות ממטבח כשר מצויין. קופסאות השימורים כבר לא באות בחשבון. באחרונה רבו טיולי כוכב על בסיס מלון כשר אחד. צורת הטיול הזאת מאוד מגבילה . יצאנו ביוזמה חדשה מטבח נייד , מקצועי, כשר למהדרין אך מצויין - מטבח גורמה. המטבח מלווה את הקבוצה לאורך המסלול. עובר ממלון למלון. השף וצוותו מכינים לנו מטעמים, ברוח המטבח המקומי ומגיש אותם בחדר האוכל הנפרד שהמלון .