מונטנגרו

מונטנגרו היא ארץ הררית. תירגום שמה הוא - ההר השחור. לחופי הים האדריאטי שוכנות ערים וונציאניות עתיקות כמו קוטור השוכן לחופו של פיורד מרהיב ובודווה. כאן תמצאו את החוים הזהובים של הים האדריאטי. קצת צפונה משם, מעבר לגבול הקרואטי שוכנת אחותן הגדולה והמפוארת - דוברובניק, ממנה מתחיל ובה מסתיים כמעט כל טיול למונטנגרו.

במזרח המדינה שוכנים הרים גבוהים, מכתש טרה עמוק, השני בגודלו בעולם, אגמים נפלאים, נהרות שוצפים, כבישים הרריים פנטסטיים. בכל רגע תרצו לעצור ולצלם. ממש מעבר להרים השחורים נמצאת העיר הבוסנית, בעלת היסטוריה מרתקת. ביתה של קהילה ספרדית מפוארת שבין שרידיה נעביר את השבת - סרייבו.

הטיול למונטנגרו זהו טיול מרהיב המשלב נופים, ערים , צלילים, ריחות וטעמים בלקנים ויהודים ספרדים שישאירו טעם של עוד גם אחרי שניפרד מחבל הארץ הנפלא הזה.

טיולים הקרובים

המטבח

אנחנו מביאים בשורה חדשה לעולם הטיולים הכשרים...
חוויית הטיול המושלמת כוללת מראות, תרבות וגם מטעמי המטבח המקומי. מטייל שומר הכשרות כבר לא מסתפק בפחות ממטבח כשר מצויין. קופסאות השימורים כבר לא באות בחשבון. באחרונה רבו טיולי כוכב על בסיס מלון כשר אחד. צורת הטיול הזאת מאוד מגבילה . יצאנו ביוזמה חדשה מטבח נייד , מקצועי, כשר למהדרין אך מצויין - מטבח גורמה. המטבח מלווה את הקבוצה לאורך המסלול. עובר ממלון למלון. השף וצוותו מכינים לנו מטעמים, ברוח המטבח המקומי ומגיש אותם בחדר האוכל הנפרד שהמלון .