ספרד ופורטוגל

טיול לפורטוגל פותח צוהר להיסטוריה יהודית רבת ההפכים, שרוזנים, שרים, משוררים, פילוסופים, חכמים ומקובלים, סוחרים ומדינאים משחקים את התפקידים הראשיים. וכמובן האנוסים שאת עקבותיהם נפגוש בכל מקום.  ארץ מופלאה, ערים וכפרים עתיקים, מוזיקת פאדו המלהיבה, מרחבי האוקיאנוס הבלתי נגמר, דגי בקלה ויין פורטו. זה רק חלק קטן ממה שיש לפורטוגל להציע לכם בטיול של חברת גמלא טורס. 

ארץ הבסקים היא שילוב נדיר של טבע מרהיב עם ערים הדורות, מטבח מקומי אנין טעם ושפה יוצאת דופן, אדריכלות מודרנית פורצת דרך ורצועת החוף המזכירה ארצות הצפון הרחוק.  כל זה ב 8 ימי טיול המשלב את כל הדברים הנפלאים שהופכים ביקור בארץ רחוקה לחוויה בלתי נשכחת. 

טיולים הקרובים

המטבח

אנחנו מביאים בשורה חדשה לעולם הטיולים הכשרים...
חוויית הטיול המושלמת כוללת מראות, תרבות וגם מטעמי המטבח המקומי. מטייל שומר הכשרות כבר לא מסתפק בפחות ממטבח כשר מצויין. קופסאות השימורים כבר לא באות בחשבון. באחרונה רבו טיולי כוכב על בסיס מלון כשר אחד. צורת הטיול הזאת מאוד מגבילה . יצאנו ביוזמה חדשה מטבח נייד , מקצועי, כשר למהדרין אך מצויין - מטבח גורמה. המטבח מלווה את הקבוצה לאורך המסלול. עובר ממלון למלון. השף וצוותו מכינים לנו מטעמים, ברוח המטבח המקומי ומגיש אותם בחדר האוכל הנפרד שהמלון .